Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nabízel noc jako v Padesáti odstínech, pak se to zvrtlo: Senior byl odsouzen za „znásilnění překvapením“

Znásilnění ve Francie: Muž byl odsouzen za „znásilnění překvapením“
Zdroj: Pixabay
Znásilnění

Čtyřiasedmdesátiletý Jack S. se na seznamkách vydával za třicátníka a následně zval ženy k sobě. Říkal jim, že zažijí noc jako hlavní hrdinové v erotickém snímku Padesát odstínů šedi. Jenže ty, které jeho nabídku přijaly, čekalo nepříjemné překvapení. Nyní však policie tohoto muže dopadla a soud mu udělil osmiletý trest ve vězení, jak informoval web Le Monde.

Jack S. byl třikrát rozvedený řemeslník působící v Nice a Monaku. Když se mu blížila sedmdesátka, rozhodl se, že si založí účet na seznamce. Vytušil však, že se jeho šance s takovým věkem a navíc vzezřením snižují, proto si založil falešný profil, v němž se vydával za třicátníka jménem Anthony Laroche. Fotografie stáhl z katalogu s oblečením značky Marlboro a jakožto profesi uváděl pokaždé něco jiného. Jednou to byl bytový designér, podruhé galerista a jindy model.

Jeho atraktivní vzhled i vysportovaná postava nalákaly stovky žen, jejichž věkový rozptyl byl od devatenácti do padesáti let. Zpočátku to bylo vždy tak, že si několik dní nebo týdnů psali a později se jejich konverzace přesunula do SMS zpráv nebo na WhatsApp. Po čase se s ním ženy chtěly potkat, jenže vždy, když navrhly schůzku někde venku, setkaly se s neúspěchem ze strany Jacka. Nechtěl totiž, aby ženy poznaly, co je Anthony Laroche skutečně zač.

Noc jako v Padesáti odstínech

Ten nakonec navrhl jiný způsob schůzky. Nabídl, že s ním mohou strávit magickou noc, jakou zažívali hrdinové erotického snímku Padesát odstínů šedi. Ženy by tedy přišly do jeho bytu, nechaly si ihned zavázat oči a zažily „úžasný sex”. Čtyřiadvacet žen na tuto nabídku kývlo.

Musela jsem přijít k němu, ihned si nechat zavázat oči, abychom se vzájemně objevovali takovýmto jedinečným, výjimečným způsobem,” popsala jedna z obětí. Následně ji prý muž s autoritativním hlasem řekl, ať se svlékne. Řekl mi, že pokud ho neposlechnu, nejsem do něj dost zamilovaná,” prozradila dále. Pásku z očí si nakonec sundala během aktu. Když spatřila starého pána místo pohledného třicátníka, málem jí zatrnulo.

Znásilnění překvapením

Hned po incidentu ho běžela žena nahlásit na policii. Ti nakonec muže obvinili ze „znásilnění překvapením”. Proti tomu se sedmdesátník několikrát odvolával, protože nepovažoval za „překvapení” to, že někdo dobrovolně přijde do něčího bytu. V roce 2018 soudci rozhodli, že o překvapení nešlo. Jenže o rok později obrátili a uvedli, že ano, protože Jack S. využil chybné identifikace své osoby k tomu, aby měl pohlavní styk.

Jack si nakonec v jihofrancouzském Montpellieru vyslechl rozsudek, který zněl osm let ve vězení.

Související články

Další články