Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nabitý program Dominiky Gottové: Navštíví maminku a proč se bojí jít na Karlův hrob?

Dominika Gottová vložila své vlasy do rukou odborníků.
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
plány

Ačkoliv Dominika Gottová (47) se ve své písni Pro Tebe, kterou věnovala svému zesnulému otci Karlu Gottovi (†80), mimo jiné vyznává i z toho, že se cítí být pod drobnohledem, když je v Čechách, vždycky si s novináři ráda poklábosí. Svým videoklipem rozdělila posluchače na dva tábory, někteří si klepou na čelo, jiní říkají, že už viděli i horší počiny. Pro eXtra.cz se Dominika svěřila, jaké má ještě ve své domovině plány a co jí manžel Timo Tolkki (54) řekl na radikální proměnu. 

Spousta plánů

Dominika Gottová je nejstarší dcerou zesnulého zpěváka Karla Gotta. I když již dlouhá léta žije ve finských Helsinkách, kde se tajně provdala za svého partnera, metalového zpěváka a kytaristu Tima, čas od času se v Čechách objeví. Pořád tu má totiž maminku Antonii Zacpalovou a mnoho přátel, které vždy ráda navštíví.

Tentokrát se do Prahy podívala částečně i pracovně. Před pár dny totiž pokřtila videoklip k písni Pro Tebe, kterou věnovala památce svého táty a je zároveň i takovým vypovídáním se z negativních pocitů, se kterými se potýkala. "Křest na mě byl moc hektický. Mluvila jsem asi dvě hodiny v kuse. Proběhla také trošku tréma, protože na to nejsem zvyklá," svěřila se eXtra.cz Dominika, která nezapomněla svoji hudební prvotinu zapít. "Menší oslava proběhla, ale rozprchli jsme se před čtvrtou hodinou odpolední," dušuje se Gottova prvorozená dcera, která se se svými démony snaží bojovat.

Když má teď pracovní část pobytu v Čechách odškrtnutou, v Praze se prý rozhodně nudit nebude. "Mám od rána do večera program," říká Dominika. "Čas trávím s maminkou, přáteli a bývalými kolegy. Maminku chci vidět vícekrát než jenom jednou. Ten pobyt je hodně akční. Nestačí mi ten týden. Myslela jsem si, že ano. Ale je to sprint. Jsou to dostihy. Jsem na roztrhání…," směje se bývalá servírka a přiznává, že až se vrátí domů, bude spát tak dva dny v kuse.

Samozřejmě jsme se Dominiky zeptali, jestli zajde na hrob svého otce? "Samozřejmě půjdu na hrob. Kdykoliv jsem tam, tak to není lehký moment. Kdybych tady byla a chodila tam často, tak bych si na to zvykla. Nezabírám se tolik minulostí, ale spíš přitomností a rodostmi. Tyto vzpomínky tě píchnou u srdce…," dodala.

Nečekaná proměna

Ani před křtem videoklipu Dominika nezahálela a navštívila kromě maminky i kadeřníka. Rozverná blondýnka je již nyní minulostí. Brunetkou se stala hned ze dvou důvodů. "Barvu jsem si změnila ze dvou důvodů. Blondýna jsem byla 25 let. Ten pohled do zrcadla se mi přejedl. Bylo to furt stejné, Druhý důvod... protože se tolik let na mých vlasech chemicky pracovalo, odbarvování je nejdrastičtější zásah. Moje vlasy už nebyly kvalitní, byly suché, zničené, všichni mi říkali, abych si zase nechala svou barvu vlasů. Tak jsem to udělala. Teď mám svou barvu s trošku přelivem," vysvětlila svou nečekanou proměnu.

Změnou frizúry nebyli překvapeni jen Češi, ale Dominičin manžel Timo. "Málem mě nepoznal," směje se Dominika. "Volala jsem mu na video call. Timo zvedl telefon, podíval se na mě a byl v šoku... říkal panebože, myslel si, že jsem nějaká cizí … nepoznal mě..," dodává.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy