Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nabitá na Vánoce: Jitka Schneiderová prozradila svůj recept na přežití svátků

Nabitá na Vánoce: Jitka Schneiderová prozradila svůj recept na přežití svátků
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
relax
Ačkoliv jsou Vánoce svátky klidu a pohody, pro mnohé znamenají spíše shon a stres. Nakupování dárků, pohled na vypleněné bankovní konto a spousta dalších aspektů dokáže nejednoho člověka pořádně vyčerpat. Jitka Schneiderová (46) se však na Štědrý den náležitě připravila a ukázala i jak. Prý je nabitá tak, že by mohla energii i rozdávat.

S přicházejícími Vánoci se lidé rozdělují do dvou skupin - jedni se na ně těší a další si stresem téměř trhají vlasy. Jitka Schneiderová patří do první skupiny, a to především proto, že ví, jak se na svátky náležitě připravit a šílenství se vyhnout.

Recept jedné z nejoblíbenějších českých hereček je jednoduchý, stačí si jen najít volný den k pořádnému odpočinku. „Po neskutečné proceduře masáží, zábalů a ticha se cítím jak po týdnu na Bali. Adventní chvíle jen sama se sebou. Spokojená a nabitá na Vánoce. Můžu rozdávat z celého srdce,“ napsala Schneiderová k fotce ze svého dne plného relaxu.

Není pochyb o tom, že věnovat během svátků pár hodin jen sobě je prospěšné. S veškerým stresem a vánočním shonem se pak bojuje o něco lépe. Praktikujete také nějaký rituál, díky kterému se cítíte uvolněně i během Vánoc?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy