Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na ženské nakonec dojede i premiér Nečas: Tahle saň ho připravila o všechno!

Jana Nagyová. Žena, která nejspíš položí premiéra republiky.
+ Další fotografie

Jana Nagyová (48) je poslední dva dny nejskloňovanější jméno v Česku. Přísná vrchní ředitelka kabinetu premiéra se vzhledem vytočené učitelky po půlroční nepřetržité menstruaci na nás už od středy civí pomalu i z plechovky kočičího žrádla. Její zatčení odstartovalo pořádný vládní skandál, který momentálně hýbe celou republikou. Nečasovi hrozí pád z postu a vládě demise. Jak se říká, za vším hledej ženu.

Ředitelka kabinetu, která byla známá svým nosem nahoru a hodně drsnou povahou, skončila v rukou Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. A s jejím koncem nejspíš padne i sám premiér Nečas. V téhle lovestory jednoduše šlápnul vedle.

Obyčejnou účetní, která se dostala až do manažerské pozice v ODS, si dosadil k sobě jako svého nejbližšího spolupracovníka. A tím to neskončilo, Nagyová pak důsledně zaujala i místo po jeho boku, respektive půlce Nečasovy postele, ovšem to premiér rezolutně popíral a Nagyovou by bránil skoro vlastním tělem. Když se přišlo na to, že má nejspíš koupený titul z „tramvajové“ Univerzity J. A. Komenského (titul dostane každý, koho nepřejede při přebíhání univerzitní ulice tramvaj) a dostává od premiéra klidně i statisícové odměny jen proto, že venku bylo zrovna hezky, zuřil jindy klidný Nečas jak nadopovaný kozel.

Ale Nagyová, chtivá moci a mocného muže, zašla až příliš daleko. Namočila premiéra do jednání s kmotry a lobbisty, a co hůř, nechávala sledovat a odposlouchávat i Nečasovu ještě zákonnou manželku Radku. Cíl byl jasný – dotlačit nejvlivnějšího politika k rozvodu. Zajímavé je, že Nečas podal žádost o rozvod jen tři dny před zatčením vrchní ředitelky a policejní razií na Úřadě vlády. Ke sledování Nečasové si Nagyová „najala“ šéfa Vojenské zpravodajské služby Ondřeje Páleníka, který dostal VIP vstupenku do policejního antonu taky.

Románek jak z béčkové červené knihovny Rosamundy Pilchner tak premiéra úplně zdiskreditoval, i když Nečas rezignovat dle svých slov nehodlá a své milence pochopitelně i nadále mocně důvěřuje a vyjadřuje jí podporu. Nejspíš musí. Kdyby Kruela Nagyová začala mluvit, David Rath by zřejmě dostal do cely nového kamaráda na hraní. I tak ho ale jeho mužské pnutí v kalhotách stálo kariéru. Konec působení premiéra a celé vlády je už jen otázkou velmi krátkého času.

Mohlo by vás zajímat

Další články