Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na zahradě v Londýně našli tělo muže. Podle policie vypadl z letadla

Tragédie
Záhadnou událost řeší britská policie... Na jedné z londýnských zahrad objevili v pondělí odpoledne tělo muže, který podle prvotních informací mohl vypadnout z letadla na trase z keňského Nairobi na londýnské letiště Heathrow. Britské deníky se odkazují na vyjádření policie, že muž zřejmě vypadl z podvozku letadla Kenya Airways.

Britský deník Daily Mail uvedl, že majitel domu si na zahradě užíval teplého letního počasí, když pouhých několik kroků od něj dopadl muž na zem. Deník se odkázal na tvrzení sousedů. Tělo bylo nalezeno ve Claphamu na jihozápadě Londýna.

Letecké úřady informovaly, že později ve spodní části letounu, kde se muž zřejmě skrýval, objevily tašku, vodu a trochu jídla. Policie označila smrt muže za podezřelou a nařídila pitvu. K věci se vyjádřily i samotné aerolinky. „Kenya Airways úzce spolupracuje s příslušnými úřady v Nairobi a v Londýně, které případ vyšetřují,“ uvedl mluvčí s tím, že 6 840 kilometrů dlouhý let trvá osm hodin a 50 minut.

Nejde o první událost, kdy z letadla přistávajícího na Heathrow vypadl člověk. V červnu 2015 bylo na střeše domu v Richmondu objeveno tělo mrtvého muže a další muž v kritickém stavu; oba se schovávali v letounu společnosti British Airways, který přilétal z Johannesburgu. V srpnu 2012 bylo dokonce nalezeno tělo muže v podvozku letadla – tehdy šlo o let z Kapského Města.

Mohlo by vás zajímat

Další články