Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Na začátku byl sen, na konci vlastní fungující bar! Inspirujte se!

Když mu zavřeli jeho oblíbenou vinotéku, bral to jako impuls splnit si svůj sen. Dnes má Radim Rusev vlastní cafebar YoCafe na pražských Vinohradech. Prostě si otevřel - jak sám říká - “obývák”.

Dříve bydlel v domě pod kterým byla vinotéka. Scházel se tam s přáteli a ani se nemuseli dlouze domlouvat, protože kdykoliv tam přišel, vždy tam někoho potkal. Majitelka ale podnik náhle zavřela, a tak vznikl nápad otevřít si svůj vlastní.

Kolem prostor, kde se dnes nachází YoCafe, chodíval Radim dlouho. V té době byly prostory prázdné a ve špatném stavu. Sehnal si kontakt na majitele a domluvili se na pronájmu. Představoval si, že bude mít klasickou kavárnu s nabídkou dortů, ale poptávka byla jiná. Zájem byl spíše o víno, pivo a celkově alkohol.

Těsně před kolaudací si majitel YoCafe půjčil peníze přes Zonky. Peníze potřeboval na vybavení a nakoupení zásob. Půjčka se vyplatila a podnik vzkvétal, a tak vznikla mezi YoCafe a firmou Zonky spolupráce. Dokonce se nedávno v YoCafe uskutečnil křest knihy Zonky - Od nápadu k úspěchu.

Podnik je otevřený dva roky a momentálně se pracuje na rozšíření prostor, protože současná kapacita díky velkému zájmu lidí nedostačuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy