Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Na vypočítavou Ladušku se dovařila voda: V Like Haf zkolabovala a odvezla ji záchranka

Laduška zkolabovala v Like Hafu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se svolením TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
show

Zdá se, že influencerka Laduška doplatila na své kontroverzní činy, když si k sobě kvůli účasti v show Like Haf vzala pejska, kterého se v minulosti dobrovolně vzdala způsobem, že si ho "zapomněla" vyzvednout z hlídání. Vše se snažila popřít, jenže důkazů se sešlo tolik, že pod vším tlakem během natáčení zkolabovala a musela ji odvézt záchranná služba, což redakci eXtra.cz potvrdila televize Prima. Nyní Lada nekomunikuje ani s produkcí show a nikdo neví, kam přesně ji sanitka odvezla.

Laduška Horová je influencerka, která po účasti v Like House zatoužila i po pozornosti v show Like Haf, kde soutěží o peněžní výhru nejen se svým partnerem, ale také se čtyřnohým miláčkem.

V průběhu vysílání se na sociálních sítích objevily informace, že je Lada nejen kontroverzní, ale také tak trochu vypočítavá. Pejsek sice původně patřil jí, jenže před pár lety ho nechala u jedné rodiny na hlídání a pak si ho dva roky "zapomněla" vyzvednout.

Vzpomněla si na něj až krátce před natáčením nového pořadu, v němž by bez psa účinkovat nemohla. Influencerka si tedy svého psa po dvou letech vzala zpět a v televizi předvádí show, že svého Tedíka bezmezně miluje. Sama tvrdí, že žena, které pejska svěřila na hlídání, jí ho nechtěla dát zpět. "Nechtěla mi ho vrátit. Odmítala mě, blokovala mě a vždy domluvu zrušila," vysvětlila influencerka pro eXtra.cz.

Lada pod tlakem zkolabovala

Jenže pravda vždy nakonec vyjde najevo a je tomu tak i v tomto případě. Ladě se ozvala rodina, která se o psa dva roky starala, aby o něm získala informace a především dostala možnost ho vidět.

Po dobu společného soužití si pejska oblíbila a vybudovala si k němu silný vztah. Byla to však prý Lada, kdo náhle přestal komunikovat, a rodina se proto rozhodla jít s problémem ven. Podle našich informací poslala do vily dopis, který se četl během natáčení.

Vše vyvrcholilo, když Lada pod psychickým tlakem zkolabovala a přijela pro ni sanitka. Protože influencerka nekomunikuje ani s produkcí, rozvířily se spekulace, že mohla být převezena na psychiatrii.

"Můžeme potvrdit, že ve vile show Like Haf zasahovala rychlá záchranná služba. Zdravotníci dorazili do vily poté, co se účastnici show Ladě Horové neudělalo dobře. Vzhledem k lékařskému tajemství nebudeme v tuto chvíli prozrazovat detaily. Natáčení show dál pokračuje podle plánu," potvrdila redakci eXtra.cz televize Prima.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy