Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Na všechna obvinění mám důkazy! Dívka řekla eXtra, proč její máma nabourala

Na všechna obvinění mám důkazy! Dívka řekla eXtra, proč její máma nabourala
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
ROZHOVOR
Nejprve to vypadalo na velmi tragickou nehodu. Nehodu, které se bohužel někdy stávají. Na silnici na Liberecku zemřela matka a její dvě malé dcery. Případ vyšetřují policisté. Pak se ale na internetu objevilo velmi silné video. Dívka, která je starší dcerou mrtvé řidičky, přišla se šokujícím obviněním. Žena prý nehodu způsobila úmyslně, protože měla psychické problémy. Dívka z videa nyní promluvila pro eXtra.cz.

Když se po páteční tragické nehodě v Mníšku na Liberecku, při níž zemřela žena a její dvě dcerky ve věku 4 a 6 let, objevilo na sociální síti video, lidé ho okamžitě začali sdílet. Dívka v něm mluví o tom, že její matka měla být psychicky labilní, o děti se soudila s jejich otcem a nehodu způsobila úmyslně v momentě, kdy se dozvěděla, že právě on je dostane do péče.

Dcera tak vznesla drsné obvinění proti své matce, která se ale nemůže bránit, protože je po smrti. Ženy se ale zastal její přítel. Pan Jaroslav tvrdí, že dívka na internet vypustila snůšku lží.

"Zemřela mi láska, co chcete slyšet. Přišel jsem o smysl života. Plánovali jsme barák rozšířit o pokoje pro holky, plánovali jsme celou budoucnost," uvedl Jaroslav pro TV Nova. Odmítá, že by řidička nehodu způsobila s úmyslem. To je prý jen podlý útok.

Pro TV Nova promluvil i tatínek mrtvé řidičky. Odsuzuje chování a jednání své vnučky, která dala do oběhu šokující video. "Dcera není ještě pochovaná a ta dcera o ní mluví jako o housce na krámě. My jsme jí pomáhali od doby, kdy od něj odešla kvůli psychickému a fyzickému násilí. V psychickém nátlaku pokračoval i potom. On jí slíbil, že ji dostane do blázince, že ty děti budou stejně jeho," uvedl tatínek mrtvé řidičky.

Znovu jsme proto oslovili Marii H., která namluvila ostrý vzkaz, který rozpoutal válku dvou rodin

Pan Jaroslav tvrdí, že jste si to vymyslela...

"Proč bych v takových věcech lhala, prosím? Jde o zájem dětí, o mé sourozence. Já mám na všechny věci, co jsem řekla, důkazy, on má jen domněnky."

Pan Jaroslav ale v rozhovoru pro TV Nova říkal, že byl u toho, když malé dcery k otci nechtěly...

"Říkal. A taky říkal ošklivé věci o mně a sestře a spoustu dalších věcí. Něco jiného je říkat a něco jiného, když je to černé na bílém."

On ale dost trvá na tom, že to bylo všechno jinak...

"Jak jinak? Vše je tak, jak jsem vypověděla. Je to podloženo soudními zprávami, znaleckými posudky apod. S tím člověkem (Jaroslavem) se znala krátce. My tento spor vedli 11 měsíců. Pokud vše slyšel z její strany, pak se nedivím, že se jí zastával."

A proč tedy tvrdí, že vy jste si to vymyslela?

"Nezlobte se, nebudu se už asi dále vyjadřovat. Stejně tu teď akorát sbíráte informace, abyste o tom mohli napsat další článek. V podstatě teď vedeme rozhovor."

K dalším věcem se už Marie vyjadřovat nechtěla. Stojí si ale dál za každou větou, kterou v ostře sledovaném videu uveřejnila.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy