Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na vnadnou Mesarošovou se valí vlna kritiky kvůli fotkám se synem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Lavina kritiky
Modelka Dominika Mesarošová (33) si užívá roli maminky na plno a nutno říci, že jí to nesmírně sluší. V září loňského roku se jí narodil syn Eliánek, což jí obrátilo život vzhůru nohama. Chlapeček roste jako z vody a ani maminka se o sebe nepřestává starat. Dominika se vrhla mimo cvičení i do práce a na svém profilu dělá reklamu především produktům pro děti.

Dominika podle potetovaných rukou vypadá jako členka motorkářského gangu, ale nenechte se zmást. Ve skutečnosti plní úlohu milující a něžné maminky svého synka Eliánka. Tomu bude za pár dnů už 6 měsíců a podle fotek, které Dominika (33) postuje na svém Instagramu, se má chlapeček čile k světu.

Dominika mimo starost o děťátko zvládá i makání na své figuře a musíme uznat, že necelý půl rok po porodu vypadá senzačně.

Zdá se, že se česká playmate také vrhla po hlavě do práce. Na svém Intagramu dělá reklamu různým produktům, které mají být prospěšné malým dětem. Fotka, na které malý Eliánek sedí v židličce ale rozpoutala bouřlivou reakci. "Hrajeme si v židličce, ve které se Eliánek učí mít stabilitu tělíčka aby nepadal na strany užasná novinka,"napsala Dominika k příspěvku. Jestli čekala pochvalné komentáře, musela být hodně překvapená. Zkušené matky se totiž pustily do nepříjemné kritiky!

„Pokud se dítě samo neposadí z lezení přes šikmý sed tak by sedět rozhodne nemělo. Mozek a tím pádem ani svaly na to nejsou připraveny a přeskočí se tak fyziologicky vývoj = posturalni následky do budoucna. Seditka, choditka atd jsou silenosti mám vždycky husinu když to vidím. Pak jsou ordinace plné teenagerů z bolestmi kloubu páteře a vším … rozhodne nekupovat. Trend netrend,“ napsala jedna z rozčarovaných žen.

„Když je spolupráce důležitější než zdraví dítěte,“ okomentovala fotku další zřejmě zkušená žena.

Dominika chce pro své dítě, jako každá máma to nejlepší, a tak věříme, že dělá přesně to, o čem si myslí, že je pro jejího milovaného synka to nejlepší.

Související články

Další články