Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Na veřejnost se konečně dostalo video, kde Justin Bieber čůrá ve vězení. Právníci se báli, že veřejnost uvidí jeho malé přirození

Potom, co byl v lednu zatčen Justin Bieber (20) za řízení v opilosti a za nelegální závodění v ulicích, se na internetu začala objevovat videa z vězeňské cely v Miami.

Bieber musel projít kontrolou, kdy ho pořádně prohmatal dvousetkilový policajt, kontrolovali ho, jestli jde rovně, a dokonce proběhly zprávy o tom, že existuje nahrávka, na které je vidět, jak kanadská pěvkyně močí.

Cela, kde byl Bieber zadržen, je celou dobu pod kontrolou kamer, takže je jasné, že z miamského policejního oddělení sem tam něco „nenápadně“ uniklo. Asi nejkontroverznějším kouskem je právě Bieberovo močení, které se dostalo na chvíli na veřejnost, aby pak muselo být okamžitě staženo.

Právníci Biebera dělali všechno pro to, aby necenzurované video nespatřilo světlo světa, protože je na něm vidět zpěvákův penis. My pro vás video máme, je sice cenzurované, a dost možná právě proto, že by se odhalilo, že Bieber žádný penis nemá, anebo ano, ale tak malý, že to je, jako kdyby žádný neměl.

Související články

Další články