Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Na velikosti záleží: Víte, co na vás prozradí vaše uši?

Jaký tvar uší máte vy? Jsou spíš malé nebo velké?
Zdroj: achiv
Pravděpodobně málokdo kouká lidem na uši a podle toho určuje jejich povahu. Ovšem pokud se naučíte o uších a jejich tvaru pár poznatků, budete sami překvapeni, kolik se toho o ostatních lidech dozvíte.

Asi už jste slyšeli o něčem, jako je typologie lidí podle barvy očí, tvaru nosu nebo délky vlasů. Málokdo asi tato kritéria sleduje a považuje za důležitá, ovšem není důvod při poznávání lidí takovým věcem nepropadnout. Dnes se podíváme na typologii lidí podle jejich uší.

1. Nejprve prozkoumejte, zda má váš objekt malé nebo velké uši

Pokud se někomu smějete za velké uši, ukazujete jen vaši nízkou inteligenci. Čím větší uši před vámi stojí, tím inteligentnější je jejich nositel. Člověk s velkýma ušima je tedy přemýšlivý, rád se učí novým věcem i jeho způsob vyjadřování je na vyšší úrovni než člověka s malýma ušima. Tím nechceme říct, že lidé s menšíma nebo dokonce malýma ušima jsou hloupí, jen pro svůj inteligenční růst nemají takové předpoklady.

2. Poté se zaměřte na ušní lalůčky

Zde opět platí, že čím větší lalok, tím větší svobodomyšlenkář. Takový člověk si nenechá jen tak něco diktovat, za svá rozhodnutí si nese zodpovědnost a nebojí se experimentovat. Co se týká financí, řídí se heslem: Peníze jsou od toho, aby se utrácely a do hrobu si je nikdo nevezmeme. Naopak lidé s malým ušním lalokem jdou do druhého extrému. Jsou rádi někým vedeni, ve svých rozhodnutích si vedou velmi opatrně a s rozmyslem. Ani otázka peněz pro ně není stejná. Pro korunu by si nechali vrtat koleno, a tak se dá říct, že jde o šetřílky.

Související články

Další články