Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Na velikosti nezáleží: Tři slavní trpaslíci Hollywoodu a jejich obří partnerky

Tom Cruise měl vždycky smůlu. Všechny jeho manželky byly větší než on.

I některé slavné páry se potýkají s výškovým rozdílem, kdy muž je o něco menší než jeho partnerka. Přestože některé vztahy už skončily, nikdy v tom výškový rozdíl nehrál roli.

Asi nejznámějším hollywoodským „prckem“ je Tom Cruise (50). S výškou 170 centimetrů není úplně jednoduché najít drobnou partnerku, a tak všechny jeho manželky byly větší než on. Mimi Rogers (57) byla jeho první žena, druhou manželkou se stala známější Nicol Kidman (45) a poslední pak Katie Holmes (34). S tou jedinou má Cruise vlastní dítě, sedmiletou dceru Suri, s Kidman vychovávali adoptované děti.

Na pódiu řádí jako tajfun a všichni se diví, kde se to v něm bere. Přitom rocker Mick Jagger (69) měří pouhých 173 centimetrů. Jeho expartnerka, módní návrhářka a designérka L'Wren Scott, přitom měřila téměř dva metry.

Britská ikona Sophie Dahl (35), která patřila dříve mezi modelky větších velikostí, později ale výrazně zhubla, si našla jako partnera hudebníka Jamieho Culluma (33), se kterým má už dvě děti. Ona je vysoká 180 centimetrů a Cullum má pouhých 163 cm. K jejich výškovému rozdílu Jamie říká: „Když jste šťastní, tak na to kašlete.“

Mohlo by vás zajímat

Další články