Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Na Václava Postráneckého nezapomíná: Vdova Helena donesla na hrob květiny

Na Václava Postráneckého nezapomíná: Vdova Helena donesla na hrob květiny
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Pietní místo
Od smrti oblíbeného herce Václava Postráneckého (†75) uběhl už více než rok. Zanechal tady po sobě milovanou manželku Helenu (73). Vdova Helena Postránecká na svého manžela nezapomněla. O jeho pietní místo se poctivě stará a na hrob mu pravidelně nosí krásné čerstvé květiny.

Když 7. května minulého roku zemřel herec Václav Postránecký, oplakalo to celé Česko. Postránecký byl u diváků velmi oblíbený obzvlášť díky roli v komedii století S tebou mě baví svět z roku 1982.

Jednalo se o jednu z jeho nejzásadnějších rolí, a právě název filmu je vyryt na jeho náhrobním kameni. Václav odpočívá na hřbitově ve Strašnicích. Jeho pietní místo je udržované a je vidět, že nejbližší na Václava stále myslí. Mezi nimi je samozřejmě i ovdovělá manželka Helena, která se i poslední den prázdnin vydala Václava pozdravit.

Na hrob mu donesla ohromnou kytici a také zapálila svíčku. Strávila tam jen několik málo chvil, a poté odešla. Bývalá baletka strávila po boku manžela dlouhých 52 let a vychovali spolu dvě děti, dceru Lucii a syna Viléma. Václav byl nejen talentovaný herec, ale i člověk s velkým srdcem, který rád šířil pozitivní energii.

Jak vypadá hrob Václava Postráneckého rok po jeho úmrtí, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy