Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Na útočníka, co pořezal Kvitovou, je VYPSÁNA TUČNÁ ODMĚNA. Má se Michal Hrdlička bát?

Ta podoba je opravdu velká.
+ Dalších 5 fotografií
Před Vánoci se tenistce Petře Kvitové (26) stala jedna z nejstrašnějších nočních můr, co se může sportovkyni jejích kvalit jen stát. Lupič ji v prostějovském bytě nejen přepadl, ale pořezal levou ruku, kterou hraje. Útočníka popsala do detailu, ale stejně je stále na svobodě. Nestane se z toho hon na Hrdličku, který je mu bohužel tak podobný?

Kdybyste si chtěli „přivydělat“ hezkých 100 tisíc korun, tak začněte pátrat po neznámém útočníkovi, který málem Petře zmařil kariéru. Její mateřský klub na něj vypsal tučnou odměnu a doufá, že bude dopaden.

Lupič je až nápadně podobný Michalu Hrdličkovi (27), partneru další tenistky Karolíny Plíškové (24). Nikdo soudný ho samozřejmě nepodezírá, ale aby se lidé lačnící po odměně, nechtěli za každou cenu usvědčit právě sympatického sporťáka.

Sám Hrdlička není spokojen, že ho někdo s takovým svinstvem spojuje, nechce vůbec s tím nic mít společného, a Petře jen přeje brzké uzdravení. Takže pokud jste chtěli pořádat hon na Michala, tak si nechte zajít chutě, ta podoba je jen čistě náhodná.

Kvitová se uzdravuje po náročné operaci, stále je její návrat v nedohlednu, ale Petra se snaží být optimistkou a ve svůj velkolepý návrat věří.

Mohlo by vás zajímat

Další články