Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Na ultrazvuku neviděli jen svoje dítě. Co to bylo?

Plod hlídá nějaká záhadná postava. Co to je?
Každý rodič se těší, až uvidí ultrazvuk jejich nenarozeného dítěte. Většinou si ho pak vystavují na lednici a s dalšími ultrazvuky se dívají, jak jim jejich miminko roste. Jenže co když na ultrazvuku není jen vaše miminko, ale ještě někdo jiný?

Rodiče vyděsila tajemná postava, kterou uviděli na ultrazvuku. Když chcete vidět svůj malý plod, nikdy by vás ani ve snu nenapadlo, že by tam mohlo být ještě něco jiného. Tento obrázek se stal okamžitě hitem internetu. Lidé zkoumají, co by tak asi na fotce mohlo být.

Obrázek nahání husí kůži. Když se podíváte pozorně, vidíte na pravé straně postavu, která se dívá na plod. Nikdo ale neví, jestli to je dobré nebo špatné znamení. A tak se názory liší. Někdo si myslí, že je to ďábel, jiný zase, že se jedná o anděla. Co to tedy je?

Někteří uživatelé dokonce mluví o dvou postavách. Prý jsou každá z jedné strany. Jsou to snad andělé, kteří plod ochraňují? Maminka nenarozeného miminka byla z toho, co viděla, v šoku. Tak jen doufá, že to není žádné zlé znamení a miminko se narodí v pořádku.

Mohlo by vás zajímat

Další články