Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na ultrazvuku mělo miminko zvláštní záři kolem hlavy. Když ho pak poprvé lékaři uviděli, byli v šoku!

Maminka se těšila na svoje miminko, a tak chtěla mít doma každý jeho ultrazvuk. Jenže dítě mělo kolem hlavičky zvláštní bílou záři. Nikdo netušil, co by to mohlo být. Když se miminko narodilo, zůstali v šoku!

Kate Mason (32) šla ve 30. týdnu těhotenství na ultrazvuk. Chtěla mít doma každý ultrazvuk, aby viděla, jak její miminko roste. A už bylo na čase zjistit, jestli čeká holčičku, nebo chlapečka. Jenže dítě mělo kolem hlavy zvláštní bílou záři. Doktoři netušili, co by to mohlo být.

Dítě ale bylo zdravé, takže byla Kate šťastná a bílou záři pustila z hlavy. Po porodu se záhada ihned rozluštila. Když miminko přišlo na svět a uviděla ho porodní asistentka, byla v šoku! Holčička Primose se totiž narodila s hustými vlasy na hlavě!

Takže to, co na ultrazvuku vypadalo jako bílá záře, byly ve skutečnosti vlasy. Miminka se většinou rodí buď holohlavá, nebo s chmýřím na hlavičce, které časem odpadne. Některé děti ale mají to štěstí, že jim bujná kštice vydrží až do konce života!

Související články

Další články