Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na ulici byste ho dnes přehlédli: Herec ze Šestého smyslu se změnil k nepoznání

+ Dalších 19 fotografií
Proměna
Od natáčení dnes již kultovního hororového thrilleru Šestý smysl uběhlo dvacet let. Hlavní roli malého chlapce Colea v dramatu ztvárnil americký herec Haley Joel Osment (31). Tehdy jedenáctiletý klučina se mimo jiné proslavil také ve filmu Forrest Gump. Dnes už byste tohoto slavného dětského herce na ulici jen stěží poznali. Má pěkných pár kilo nahoře a nosí plnovous.

Z chlapečka, kterého diváci znali z populárního snímku Šestý smysl, kde si zahrál s Brucem Willisem, se stal dospělý muž, po kterém toužila spousta žen. Až do doby, kdy přišel velký zlom. Haley totiž zničehonic neuvěřitelně přibral na váze, nechal si narůst vousy i vlasy a roztomilého chlapečka už byste v něm jen těžko hledali.

Stačila jedna jediná role a jako malý chlapec si Haley Joel Osment získal srdce diváků po celém světě. Ve snímku Šestý smysl bylo Haleymu pouhých 11 let. Z malého chlapečka se postupem času stal moc hezký teenager, po kterém toužila spousta dívek. Následně se z něj stal i pohledný muž, který ale dost přibral a zvolil image nedbalého elegána.

Dnes, o 20 let později, svou kariéru Haley nepověsil na hřebík, nicméně o něm není tolik slyšet. Daleko úspěšnější je jeho mladší sestra Emily, která se stala rovněž herečkou. Ta vyrostla v neuvěřitelně krásnou a úspěšnou ženu, která nemá nouzi ani o hlavní role. Na šokující proměnu Haleyho Joela Osmenta a na jeho krásnou sestru Emily Osment se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články