Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na tuhle svatbu v Hustopečích nezapomenou! Ženich se po obřadu změnil v běsnící bestii a mlátil nevěstu hlava nehlava

Na obřadu cukroval, pak se ženich změnil v bestii. (ilustrační fotografie)
Zdroj: Profimedia.cz
Chudák holka, takovou svatbu si určitě nepředstavovala. Ještě si ani nezvykla na nové příjmení a už aby se rozváděla. Její drahý novomanžel ji totiž před zraky svatebčanů seřezal. A to jí chvilku před tím sliboval lásku a úctu na celý život.

Na svatbu jako z hororu budou ještě dlouho vzpomínat v Hustopečích na Břeclavsku. V jednom tamním hotelu čerství manželé slavili jeden z nejdůležitějších dnů svého života. Ženich zřejmě špatně pochopil spojení svatba jako řemen, protože jak jinak si vysvětlit, že na svoji manželku jen pár hodin poté, co jí sliboval lásku, věrnost a všechny ty věci kolem, zaútočil.

Na svou mladou paní zaútočil před hotelem. Nejdřív podle policejní mluvčí Kamily Haraštové verbálně. Na to ani člověk nemusí mít bujnou fantazii, aby pochopil, jaká lichotivá slovíčka na hlavu nevěsty v bílém v tu chvílí lítala. Pak na ni zaútočil fyzicky.

To už ale dorazili policisté, kteří se snažili běsnícího manžela uklidnit. Ten ale řádil tak, že jich pár schytali i muži zákona. Nic naplat, skončil v poutech a na služebně, kde zjistili, že má krev naředěnou dvěma promile.

Bitka s manželkou byla jedinou divočinou, kterou s ní tu noc zažil. A místo v posteli na kvítcích růží měl ustláno v policejní cele.

Související články

Další články