Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Na tu jen tak nezapomenete: Nejvyhrocenější výstupy Pavlíny Lubojatzky v soutěži MasterChef

Na tu jen tak nezapomenete: Nejvyhrocenější výstupy Pavlíny Lubojatzky v soutěži MasterChef
Zdroj: Instagram Pavlína Lubojatzky
+ Dalších 5 fotografií
masterchef
Na finalistku kulinářské soutěže MasterChef 2020 Pavlínu Lubojatzky se celou sérií nesla vlna divácké kritiky, a to především za její emočně vypjaté momenty, které se leckdy neobešly bez hysterie a vulgárních výrazů. Tohle je sbírka těch nejvyhrocenějších momentů Pavlíny.

Už od samotného začátku soutěže MasterChef se Pavlína Lubojatzky divákům moc nezamlouvala, a to především skrz její hysterický pláč, vulgarismus, přecitlivělost a přehnaně vyhrocené emoce, které Pavlína nedokázala ovládnout.

Navzdory veškerým přehnaně vyhroceným situacím se i tak dravé Pavlíně podařilo nějakým způsobem probojovat do finále.

Tohle je TOP 6 momentů Pavlíny Lubojatzky, kvůli kterým na ni diváci MasterChefa jen tak nezapomenou.

Vítězná bageta

Touhle vyhranou výzvou rozpoutala Pavlína Lubojatzky doslova peklo na zemi. U diváků její vítězství vyvolalo vlnu kritiky a shodli se na tom, že kvůli tomu, že vítěznou bagetu vytvořila právě Pavlína, si ji nedají. "Raději bych umřel hladem, než abych si dal její bagetu," komentoval jeden z diváků a další se přidali. "A bude ta bageta taky pořád brečet a fňukat? Pokud je od Pavlíny, měla by být zalitá pravými slzami. Největší slepice v letošním ročníku," lidé si nebrali servítky.

Ač to pokaždé vypadalo, že se s ní ostatní soutěžící rozloučí, vždy přišel zlom a lidé si začali všímat, že je mnohem dravější, a myslí si, že se do finále "vyplakala".

Když zalezla s utěrkou v puse do kredence

Na to, co předvedla Pavlína, když porotci v jednom z dílů oznámili změnu pravidel, se jen tak nezapomene.

"Ty voe, do pii," vykřikla vášnivá Pavlína ve studiu, když porota oznámila změnu pravidel. To nejhorší však na diváky ještě čekalo. Když už Pavlína nevěděla, jak ovládnout svůj vztek z toho, že se každou půlhodinu měnil plán výzvy, zalezla si s utěrkou v puse do kredence a tam se vyvztekala jako malé dítě.

Kvůli kosti v rybě málem omdlela

Na některé výstupy Pavlínky Lubojatzky nezapomenou ani porotci soutěže.

Když svůj pokrm, ve kterém figurovala ryba, přinesla porotě, ani jeden z nich se netvářil vlídně. Jan Punčochář naznačil, že vytahuje z pusy kost a to Pavlína málem omdlela, protože si dala na vykosťování filetu hodně záležet. Po pár sekundách ale zjistila, že se jednalo o vtip, které někdy špatně nese a nechápe.

Když to přehnala s výběrem surovin

Sporáky tentokrát zůstaly vypnuté a soutěžící měli k dispozici pouze kuchyňské přístroje, které běžně najdeme v každé domácnosti, jako je například rychlovarná konvice nebo toustovač.

Pavlína už od samotného začátku začala panikařit a smůla se jí lepila na paty už od výběru surovin ze spižírny.

"Pavlíno, kolik jste si toho proboha nabrala? Máte suroviny jak na pětichodové menu," zděsil se plýtvání Radek Kašpárek „Spíš jestli si něco nezapomněla,“ doplnil Jan Punčochář.

V tu chvíli se Pavlína se slzami v očích přiznala, že na to, co chtěla vařit, suroviny vůbec nemá. "Mně úplně bušilo srdce a já jsem si říkala, ty vole, já jdu dneska domů,“ zhodnotila uplakaně.

Když ve vyřazovacím duelu stála Pavlína proti Chili

Mnoho diváků si už mnulo ruce s vidinou, že jejich neoblíbená Pavlína z MasterChefa vypadne, když svedla kulinářský boj s Chili

Při zdokonalení boloňského ragú udělala děvčata sice podobné chyby, ale porotci při hodnocení usoudili, že ragú od usměvavé Chili chutná lépe než od Pavlíny. Pro šok diváků se ale při konečném verdiktu rozhodli poslat dál Pavlínu a vlna divácké kritiky na sebe nenechala dlouho čekat. "Porotci nadržují Pavlíně, končíme," napsal jeden z diváků.

Když Pavlína postoupila do finále

Po první výzvě se na balkon odebral Roman Staša, který předvedl nejlepší výkon. V druhé výzvě vařili Pavel Berky a Pavlína Lubojatzky. Porotci nakonec rozhodli, že do velkého finále postupuje Pavlína, a diváci její postup nemohou rozdýchat a ve finále by raději viděli Pavla. "Pavlína nesahá Berkymu ani po kotníky. Je to extrémně nespravedlivé rozhodnutí. Vždycky Pavlíně hořelo za prdelí, ale i tak musela postoupit. Nechápu to,“ napsala jedna z divaček.

Diváci jsou z jejího postupu velmi zklamaní a neberou si servítky. "Jestli to vyhraje Pavlína, tak je to poslední MasterChef, na který jsem se dívala," okomentovala další divačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy