Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Na tříměsíční Miu zaútočil teriér! Nebohá dívka útok nepřežila

Dítě zemřelo na pokousání psem.
Zdroj: Profimedia
Smrt dítěte

Tříměsíční dívku v pondělí v irském hrabství Waterford usmrtil její pes, když spala. Tělíčko objevila její teta, která šla zkontrolovat, zda miminko dobře spí. Když bezvládné tělo nalezla, okamžitě zavolala záchranku, která se dítěti snažila pomoci, ale bohužel marně. Dívka utrpěla vážná poranění hlavy a následně zemřela.

Teprve tříměsíční dívka Mia O'Connel z vesnice Clashmore v irském hrabství Waterford přišla o život za strašných okolností. Zrovna spala, když jí vážně poranil pes, kterého vlastnila její rodina. Podle informací webu DailyMail šlo o teriéra.

Pokousanou dívku objevila její teta, která přišla zkontrolovat, zda dítě spí. Poté, co vešla ve dvě hodiny ráno do pokojíčku, naskytl se jí děsivý pohled. Malou Miu vážně pokousal její pes a tříměsíční dívenka ležela bezvládně ve své postýlce. Incident se odehrál v době, kdy byl zbytek rodiny včetně dívčiny matky dole v přízemí, zatímco dívka byla v prvním patře rodinného domu.

Dívka brutální útok nepřežila

Holčička měla pokousanou hlavu a musela být okamžitě převezena do nemocnice v Corku. Jenže po chvilce byla prohlášena za mrtvou. Lékaři už nedokázali dítě po tak vážných zraněních zachránit. Policie nyní útok vyšetřuje a snaží se zjistit, proč pes vůbec zaútočil.

Událost zasáhla celé okolí.Starosta města Waterford Damien Geoghegan uvedl, že místní komunita byla „příšerným a strašným“ incidentem naprosto šokovaná. Bylo velmi smutné probudit se dnes ráno a zjistit, za jak strašných okolností přišlo o život teprve tříněsíční dítě,” dodal. Zároveň vyjádřil rodině podporu, stejně jako zbytek města.

Ke smutnému incidentu se vyjádřila také ministryně spravedlnosti Heather Humphreysová: „Je to naprosto hrozná situace, když je život takhle malého dítěte ztracen za tak děsivých podmínek.”

Související články

Další články

Nejnovější kauzy