Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Na toho nestačil ani Jágr: Partner těhotné Kopřivové je uhrančivý svalovec, který nemá o peníze nouzi

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický se stanou rodiči.
Zdroj: Archiv Miroslav Dubovický
+ Dalších 11 fotografií
rána
Půvabná modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová (29) se pochlubila, že čeká první děťátko se svým partnerem Miroslavem Dubovickým (29), se kterým začala Veronika randit po rozpadu vztahu s Jaromírem Jágrem (48). Miroslav není pouze model, ale také ovládá bojová umění a má podnikavého ducha, kterého zdědil po rodičích.

Bývalá partnerka Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová oznámila světu, že je v 5. měsíci těhotenství. Miminko čeká se svým partnerem Miroslavem Dubovickým, se kterým si aktuálně užívají volných chvil na Maledivách.

Kdo je Miroslav Dubovický?

S Miroslavem začala Veronika randit v roce 2019, kdy se jí rozpadl po necelých čtyřech letech vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem (48). A Miroslav Dubovický není pouze ledajaký hezounek. Odmalička se věnoval bojovému sportu, ve kterém se mu velmi dařilo, a to zejména v kickboxu, kdy vyhrával tituly vicemistra světa a Evropy.

V roce 2016 se zúčastnil Muže roku, kde se umístil na třetím místě. Později získal titul majitele nejkrásnějšího těla Evropy a druhého na světě.

Miroslav má bratra, a to dokonce dvojče Martina, který se věnuje stejně jako bratr modelingu a nedávno společně založili reklamní agenturu.

Veroničin partner se narodil do podnikatelské rodiny. Jeho rodiče vlastní v Litoměřicích gastronomické centrum Pohoda a vlastní letní dům v Itálii, kam si jezdí užívat volné chvíle celá rodina.

Láska Veroniky a Miroslava se dostala do té nejvyšší fáze, brzy na svět přivítají jejich první miminko, kterého se už teď nemohou dočkat. "Ano, budeme rodina! Já mám v životě štěstí, že mám skvělou rodinu a úžasnou partnerku, která mi za pár měsíců to největší štěstí přivede na svět. #TyVoleJaBuduTata. Jsem hrdej na to, že bude Verunka maminka našeho dítěte, protože vím, že bude ta nejlepší," vzkázal Miroslav. "Úplně se mi jinak chodí, když vím, že budu táta," dodal.

Související články

Další články