Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Na tohle už se práskačka nešije: Číňanka nosila na hrudi dva obří melouny a ještě každý jinak velký!

Zdroj: profimedia.cz

Padesátiletá Číňanka měla opravdu těžký život. A to v pravém slova smyslu. Trpěla neuvěřitelně velkými a nesouměrnými prsy.

Žena známá jen jako paní Lin si všimla, že s prsy něco není v pořádku, když jí bylo 30 let. Tehdy jí začala abnormálně růst Stalo se tak zničehonic. Lin porodila ve dvaceti letech a celých deset let byla v pořádku.

Nešlo ale jen o velikost. Žena začala pociťovat velkou bolest, nemohla se nadechnout a bolely jí záda a krk. Když se bolest stala nesnesitelnou, navštívila lékaře.

V nemocnici jí lékař řekl, že za celou svou kariéru neviděl tak gigantický narůst prsou "Její prsa visela až k pupíku," řekl doktor Zhong.

Žena tudíž podstoupila masivní operaci prsou, kdy jí byla odstraněna většina tkáně. Tuk, který lékaři odstranili, vážil dvojnásobek toho, co průměrné novorozeně.

Operace naštěstí dopadla dobře a paní Lin se teď může chlubit krásnými trojkami.

Tento příběh je velmi podobný tomu, který zažila i naše redaktorka Barbora Koukalová (33). I ona trpěla gigantickými prsy, které si ve spolupráci s Medicom Clinic nechala zmenšit. Jak to dopadlo, se dozvíte tady.

Související články

Další články