Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na tohle se čekalo! Leonardo DiCaprio konečně přiznal, proč se na Zlatých glóbech vysmál Lady Gaga

Čemu se Leo potměšile uchechtával?
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Tohle byl asi nejvtipnější moment z předávání Zlatých glóbů. Lady Gaga si hrdě šla pro svou sošku za roli upírky v seriálu American Horror Story a vrazila do chichotajícího se Leonarda DiCapria. Ten hodil pobavený škleb a smál se dál. Ohledně videa vzniklo tisíce spekulací a herec teď všechno uvádí na pravou míru.

Leonardo spustil hurónský smích, když si pro cenu za Nejlepší herečku v minisérii nebo TV filmu šla Lady Gaga (29). Ta do něj cestou výchovně šťouchla. On jen zvedl obočí, nasadil pobavený výraz a smál se dál. Na internetu se hned vyrojily spekulace, jestli se zpěvačce nevysmíval, a tohle video se stalo nejsdílenějším na sociálních sítích.

Jenomže sám herec ani nezaregistroval, že by něco takového udělal. Byla to prostě jenom reakce na dění okolo jeho stolu. Podle něj to s vyhlašováním Lady Gaga nemělo nic společného.

„Páni, nějak se to rozšířilo, co?“ řekl na počet zhlédnutí u videa. „Prostě jsem si vůbec nevšiml, že šla okolo. To je celé,“ okomentoval zpětně celé dění na slavnosti.

No jen aby! Žádná celebrita nejde záměrně do konfliktu s jinou hvězdou. Tak jestli jenom nechtěl celý trapas hezky zamést pod kobereček. Na celý incident se můžete podívat tady.

Související články

Další články