Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

NA TEPLO ZAPOMEŇTE: Tuhá zima teprve přijde, jaro je v nedohlednu!

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Počasí
Kdo se už těší na jaro, bude si muset teprve počkat. Zima se v Česku ještě nestihla předvést v plné parádě a následující dny přinesou výrazné ochlazení. Oteplovat se začne až koncem února, pouze v mikině či saku pak ven vyrazíte až v březnu. Vyplývá to z předpovědi serveru AccuWeather.com.

Na Česko se žene tuhá zima. V závěru ledna výrazně klesnou teploty. Připravte se, že nejvyšší denní teplota nepřesáhne jeden stupeň. V noci pak budou padat k –6 stupňům. Poslední lednový týden bude vůbec nejchladnější.

I první únorové dny se vám venku podle meteorologů budou hodit rukavice a čepice. Teploty totiž budou velmi podobné, ty noční dokonce klesnou až na –8 stupňů. Zároveň se má do Česka vrátit sníh, což by mohlo znovu zkomplikovat dopravu.

V polovině února se ale začne konečně oteplovat. Těšit se můžeme na 8 stupňů přes den, místo sněhu začne pršet. Pravé jaro přijde do Česka až v březnu, kdy začíná i to astrologické. Teploty se přehoupnou přes 12 stupňů. V noci však stále počítejte s mrazem, teploty budou pod nulou.

Související články

Další články