Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Na Teplicku hospodský odmítl nařízení: Tady máš koronu, plivl na strážníka a mrskal se na zemi

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
koronavirus
V Bílině na Teplickém předměstí odmítl jeden z hospodských respektovat nařízení vlády o zákazu provozování zařízení v době koronavirové krize. Do provozovny byla přivolána hlídka městské policie a po příjezdu se nestačili strážci zákona divit. Zařízení bylo normálně v provozu a hosté uvnitř popíjeli a vesele se bavili. Majitel provozovny se odmítal se strážníky bavit a jednomu z přítomných navíc plivl do obličeje se slovy, že tady má koronu.

Přivolaní strážníci v Bílině na Teplicku se nestačili divit, když na předměstí našli otevřenou provozovnu, ve které se bavili lidé, popíjeli alkohol a kouřili. Majitel restaurace se s policisty odmítal bavit a nerespektoval nařízení vlády během koronavirové krize.

Městská policie se snažila majiteli chvíli domluvit, ale nic to nebylo platné. Po pár minutách se muž začal z nevysvětlitelných důvodů chovat agresivně a velmi hystericky. Situace se vyhrotila až tak, že majitel, který nechtěl respektovat nařízení, se svalil na zem.

Na zemi předváděl divadlo, mrskal se a mlátil do hlavy s tím, že na něj útočí policisté. Na místo byla následně přivolána Policie ČR, ale muž se nepřestával chovat vulgárně a agresivně. V jednom okamžiku jednomu z policistů plivl do tváře se slovy „Tady máš koronu“. Muž musel být následně policií zpacifikován.

Související články

Další články