Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Na tenkém ledě Dany Morávkové se ocitnou děti slavných rodičů

Tenký led Dany Morávkové.
+ Další fotografie
Kontroverzní témata, která hýbou českou společností. Příběhy obyčejného života. Obojí v novém diskusním pořadu Tenký led Dany Morávkové. Známá herečka se tentokrát představí jako moderátorka a ve své show bude zpovídat nejen celebrity, ale i hrdiny všedních dní. Spolu se svými hosty pak rozebere, jak se žije na vozíku, jak se vyrovnat s tím, když má vaše dítě rakovinu, nebo jak moc škodí bulvár. Na jaké téma se můžeme těšit už tenhle pátek?

Silné životní příběhy, exkluzivní hosté a zkušená moderátorka. To je nový diskuzní a zábavní pořad Dany Morávkové s názvem Tenký led Dany Morávkové. Další premiérové díly poběží každý pátek ve stejnou hodinu.

Jak už samotný název napovídá, pořad se bude dotýkat spíše témat, o kterých se ve společnosti moc nemluví – například jak se žije na vozíku, jak se vyrovnat s tím, když má vaše dítě rakovinu, anebo jakou moc má bulvár.

Tentokrát přijali pozvání do studia vážení hosté Julie Svěcená, Karel Heřmánek a Ondřej Měsťák. Společně s moderátorkou Danou Morávkovou budou probírat, jaké to je, být dítětem slavných rodičů.

Premiéra startuje dnes, v pátek 27. dubna ve 20:15 na TV Barrandov.

Mohlo by vás zajímat

Další články