Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na těchto místech budete oplodněny: Hvězdy vám to řeknou naprosto přesně

+ Další 4 fotografie
Chcete vědět, kde si užijete tu největší rozkoš? Nezáleží na tom, co si vysníte, hvězdy vám rozdaly karty úplně jinak!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Ženy v Beranu jsou odvážné, takže v sexu velmi experimentují. Často si tak užívají radovánky na balkoně, tam budou s největší pravděpodobností i zbouchnuté.

BÝK (21. 4. – 21. 5) Jsou to velké romantičky. Jejich vysněnou lokalitou pro vášnivý sex je louka nebo nějaké odlehlé místo, kde je nikdo neuvidí a budou si hezky užívat. Tam budou ve svých plodných dnech a ten den se zadaří.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Hvězdy vědí, že otěhotníte na letní dovolené za svitu měsíce. Všude budete mít písek, i tam, kde byste ho nečekaly. Možná to bude právě na letošní dovolené na pláži v Řecku.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raci intimnosti nedělají nikde jinde než za zavřenými dveřmi své ložnice v posteli. Takže celkem nuda. Je tedy jasné, kde zplodí svého prvního potomka.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvům je souzeno velmi netradiční místo. Milují okázalé věci, ale osud si pro ně připravil naprostý opak. Na záchodcích v restauraci jim to vyjde.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny si to rozdají v kuchyni při vaření. Nejspíš přimíchají do jídla nějakou tajnou ingredienci, která jejich pohlavní orgán připraví na inseminaci.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Zrozenci Vah si libují v milování na mnoha místech. Je tedy vcelku pravděpodobné, že několik lokalit změní během jedné noci. Přesné místo určení tak bude neznámé.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Jedno z nejvášnivějších znamení zvěrokruhu otěhotní během svým alkoholických radovánek. Doufáme, že se vám pak podaří vypátrat tatínka.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelci se nezdají, ale jsou to velmi divocí jedinci. Ve stanu, na zemi v tělocvičně… nic je nezastaví. Rozhodně to bude někde na zemi. Necháme se překvapit, co Střelci vymyslí.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Při projížďce večerním městem se neudržíte a hupsnete na to se svou láskou rovnou v autě. Dokonce úplně zapomenete i na ochranu. Miminko tak na sebe nenechá dlouho čekat.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářky budou zbouchnuté v místě plné zrcadel. S velkou pravděpodobností to bude v zrcadlovém bludišti na Petříně. Romantickou procházku budete chtít vyvážit velmi bláznivým nápadem.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) K Rybám prostě patří voda. Často si to užívají ve vaně nebo ve vířivce. Připluje jim tak další životní etapa na vlnách vášně.

Mohlo by vás zajímat

Další články