Rolf je evidentně velký milovník piercingů a svou lásku k nim rozhodně neskrývá. Kromě nich má téměř celé tělo potetované a sem tam nějaký implantát, jako třeba rohy. Díky nim a díky černým čočkám, které často vytáhne, vypadá prakticky jako ďábel. Proti gustu žádný dišputát, ale některé země na to mají jiný názor. Rolfa například kvůli ďábelskému vzhledu odmítli na území Spojených arabských emirátů.

S touto zálibou je spojený i další koníček, a sice zavěšování se do vzduchu za vlastní kůži! Už samotná představa je pro nás dost bolestivá, ale Rolf to má asi trochu jinak. A pokud si myslíte, že je to pomatený blázen, jste vedle, jak ta jedle. Rolf je velmi schopný počítačový odborník, který si jednoduše v sedmnácti letech našel specifický koníček).

Jeho obličej ale zdaleka nebude to nejhorší. Na svém penisu má prý 278 piercingů! Sice svůj vyšperkovaný pindík nikde nevytáhl, abychom se mohli přesvědčit, ale údajně má stále skvělý sex. Nabízí se tedy dvě otázky: narodil se snad Rolf vedle atomové elektrárny a jeho penis je větší než sloní chobot, že se mu na něj tolik kovu vůbec vejde? A která žena by skutečně ocenila při sexu penis plný oceli? Pokud je tomu skutečně tak a všechno funguje jak má, klobouk dolů. My být Rolfem, tak se ovšem trochu bojíme, že by jeho malá šperkovnice při bouřce mohla působit jako hromosvod nebo při plavání naopak jako kotva.

Každopádně tomuto ďáblovi fandíme a na závěr mu přejeme pevné zdraví, především co se prostaty týče. Být prostatikem s takovým množstvím železa v penisu bychom totiž snad nepřáli ani tomu největšímu nepříteli.