Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Na svatbě Agáty zasahuje státní i obecní policie, zavolali ji nepříčetní starousedlíci, víme proč!

Agáta má ráda pozornost, svatbu tak dozorovala státní i obecní policie.

Svatbu Agáty Hanychové (28) a Jakuba Prachaře (29) konečně ozdobil první incident!

Místní jsou zcela ve smyku z toho, co se v obci děje. Podle řady přítomných „čumilů“ o akci nikdo nevěděl, což je logické, neboť modelce a naší zástupkyni šéfredaktora se dařilo až do včerejška celou věc tajit.

Protože hlavní dopravní tepna, která vede obcí, je díky veselce na stupni čtyři a dále houstne, zavolal jeden z místních na Agátu policii s tím, že vůz, který ji přivezl do kostela, blokuje provoz. Učinil tak zbytečně, neboť pár minut předtím přijela na podnět jiného závistivce na místo i státní policie. Takže krom zástupců Státní veterinární správy a Hradní stráže už nechybí v Úněticích nikdo.

Obec je veselkou paralyzovaná, v místě parkuje přes sedmdesát aut, příjezd Karla Gotta zastavil na bezmála deset minut provoz úplně. Starostka obce Jaroslava Čtrnáctá nezvedá telefon a podle nepotvrzených zpráv byla viděna, jak odjíždí do Baumaxu v Řepích shánět konopné lano.

eXtra.cz má na místě hejno fotografů a redaktora a připravuje další podrobnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články