Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Na stojky už to není: Těhotné Berenice při koncertu málem ruply kalhoty

+ Dalších 10 fotografií
těhotenství
Už déle se o tom spekulovalo, ale teď už je jasné, že bude herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (28) za několik měsíců maminkou. Dcera Ireny Obermannové (57) ještě včera v požehnaném stavu řádila na pódiu. V jejím upnutém modelu už bylo bříško znát, knoflík u jejích kalhot měl co dělat, aby nevystřelil mezi diváky.

Radostnou zprávu o Bereničině těhotenství se veřejnost dozvěděla dost netradičním způsobem. Informaci o tom, že čeká miminko, propálil moderátor Jan Kraus ve své talk show. S přítelem Kryštofem otěhotněla téměř na rok přesně poté, co se rozvedla se svým bývalým mužem Pavlem Čechákem. Toho mimo jiné „podědila“ po herečce Táně Dykové.

Berenika žila naplno před těhotenstvím a zatím na tom nejspíše nehodlá nic měnit. Se svou kapelou vystupovala ve středu v pražském Mánesu, kde to pořádně roztočila. V modelu, který zvolila, už bylo rostoucí bříško znát. Knoflík kalhot, které obepínaly pupík, držel jen tak tak. Na stojky už to zkrátka není…

Berenika momentálně hraje v muzikálu Šíleně smutná princezna a její další působení se neobejde beze změn. „V devátém měsíci už Šíleně smutnou princeznu hrát nebudu, to by bylo divné,“ zavtipkovala v Show Jana Krause.

Hereččino těhotenství bylo velkým překvapením, jelikož se nechala nedávno slyšet, že potomka s partnerem zatím neplánují. Veřejnost a fanoušci začali o jejím požehnaném stavu spekulovat poté, co na svůj Instagram umístila fotku v plavkách, na které bylo klubající se bříško už znát.

Mohlo by vás zajímat

Další články