Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Na špekách si založila kariéru: Přes boky má 2,5 metru a uspokojuje muže online!

Téhle paní je pořádný kusanec!
Zdroj: archiv
Je jí přes 40, trpí morbidní obezitou, nemá míry 90-60-90, ale spíš 190-160-250, a přesto jí muži platí neskutečné peníze za to, aby ji viděli nahou. Seznamte se s Bobbi-Jo Westley (43), matkou pěti dětí. Ta sebevědomě předvádí své křivky, nebo spíš v tomto případě už špeky, před nadrženými muži u monitoru.

Není to žádná vyhublá mladá kráska, ale sebevědomí má na rozdávání. Možná proto se obézní mamča líbí tolika mužům. Ti jsou ochotni zaplatit nemalý peníz za to, že se nakrucuje před webkamerou a ukazuje všechna zákoutí svého těla. A že jich je!

Tahle modelka z Pensylvánie si myslí, že je pro muže neodolatelná a každý touží vidět takové křivky. Stačí pár videochatů a přijde si v přepočtu na 50 000 korun. To už je dobrý melouch!

„Jsem na své tělo velmi pyšná a ukazovat ho nahé nebo ve spodním prádle je to, co jsem si sama vybrala. Jako první většinou lidi zaujmou moje boky a zadek. Díky nim jsem slavná,“ říká Bobbi na stránkách Daily Mailu.

„Miluji salát. Ale taky kuřecí a vepřové. Těstoviny se sýrem zbožňuji. Sladké tolik nemusím, ale obřím dortem nepohrdnu,“ říká žena, která dostává 40–50 nabídek na chat online denně.

Někteří ji obviňují, že má v bocích kvůli křivkám silikony, ale to ona odmítá. Je na ní všechno pravé.

Související články

Další články