Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Na smrti Davida Bowieho nejvíc vydělá Madonna! Jak to dokázala?

No to je doják. Nebo ne?
+ dalších 1 fotografií
Smrt Davida Bowieho otřásla celým hudebním světem a zdrceni jsou nejen fanoušci, ale i jeho kolegové. Určitě i vy máte sociální sítě zahlceny jeho fotkami. Někteří si smutek nechávají pro sebe, jiní na něm ještě dokážou vydělat. Třeba taková Madonna.

Popová babička prostě ví, jak se o sebe postarat. Jenomže teď to možná trochu přepískla a fanoušci ji označují za hyenu. Hází na své sociální sítě jednu fotku za druhou, ale nezapomene za ni přidat hashtag rebelheart. Ten samozřejmě odkazuje na její velkolepou tour.

Madonna je prostě „Material Girl“ a tenhle hashtag používá u všech svých příspěvků. Je pravda, že tady se mohla trochu mírnit. Dohromady postovala 3 fotky Davida Bowieho a jednu, kde stojí vedle jeho manželky. Místo dělání reklamy by si možná měla ohlídat bývalého manžela Seana Penna. O tom, jakou dělá neplechu, si můžete přečíst tady.

Mohlo by vás zajímat

Další články