Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Na smíchovské náplavce se to hemžilo celebritami! Loď kapitána Morgana slavila narozeniny!

Oslava to byla velkolepá!
Zdroj: Captain Morgan
+ Další fotografie
8. 6. se na smíchovské náplavce sešlo docela dost lidí. Přesněji řečeno 12 000. Ve velkém se tu totiž slavily narozeniny lodi Captain Morgan. A že se jednalo o oslavu ve skutečně velkém stylu!

Na smíchovské náplavce vyrostla stage, která během akce hostila nespočet vystupujících. Mezi největší hvězdy rozhodně patřil Majk Spirit a skupina H16, dále Marek Ztracený, Pavel Calta nebo Rybičky 48. Celou akcí prováděl Leoš Mareš, který si také střihnul pár svých šlágrů.

Drinky na barové lodi tekly proudem. Na té se sešel nespočet celebrit, které si tuto akce nemohly nechat ujít. Zuzana Jandová, Milan Peroutka, Láďa Hruška, Nikol Švantnerová, Renata Langmannová, Monika Leová, Aneta Vignerová, Andrea Bezděková, Tereza Budková, hokejista Radek Smoleňák, Mariana Prachařová, Kateřina Průšová nebo Ornella Koktová.

Nejobletovanějším mužem se však bezesporu stal rapper Majk Spirit. Ten prý zůstává stále nezadaný, i přes to, že se na něj modelky jen lepí. Místo aby si hledal budoucí nevěstu, se totiž tak trochu oženil se svojí prací. „Miluju svoji práci, jsem vděčný za to, že ji mám, a je pravda, že soukromý život zkrátka není, není na něj prostor. Já si to užívám. Moje práce je to, co miluju,“ uvedl v doprovodu krásných dam.

Související články

Další články