Všem subíkům se jistě při přečtení první slov roztřásla kolena a už se těšili na nového pána. Jenomže ze slovenské verze bohatého pana Greye nic nebude.

„Na základně nečekané virální odezvy této nabídky bychom rádi doplnili, že název nabídky nemá přímou souvislost s její náplní ani filmem 50 odstínů šedi, děkujeme,“ dopsalo vedení k inzerátu.

Takže všichni fandové BDSM mají utrum. Ale jinak je práce tak trochu otročina. Asistent musí být zároveň řidič a svého šéfa vyzvedávat každé ráno v autě. Poté s ním strávit den, během kterého může pracovní doba dosáhnout až deseti hodin.

K tomu zaměstnavatel slibuje mobil, notebook a později i placení nájmu a dovolených či neustále se zvedající plat a možnost pracovního postupu. Samozřejmě ke svému životopisu musíte připojit fotku. To vše za 1000 euro čistého, tedy zhruba 27 000 korun.

„Dopředu upozorňujeme, že tento typ zaměstnání je náročné sloučit s aktivním rodinným a partnerským životem,“ píše se. Možná proto většina lidí v komentářích píše, že místo Padesáti odstínů měli spíše práci přirovnat k filmu Ďábel nosí Pradu.

Jiní se smějí působišti práce. To se nachází v ulici Gejova, tudíž komentující vtipkují, že možná na nějaký ten sexy moment s šéfem dojít může.

Na inzerát se můžete podívat v galerii.