Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na Slovensku jsou zase dál: Ředitel podal inzerát na asistenta ve stylu Padesáti odstínů! Jaké úchylky vyžaduje?

+ Dalších 24 fotografií
Tohle je u našich sousedů hit internetu! Ředitel slovenské pobočky mezinárodní marketingové agentury DS Class hledá nového asistenta. Nebo snad otroka? Inzerát zveřejněný serverem profesia.sk totiž začíná slovy "50 Shades of Grey "Slovak version" Osobný asistent". A všichni najednou chtěli vědět, co taková pozice obnáší. Na kuriózní nabídku práce upozornil portál refresher.cz.

Všem subíkům se jistě při přečtení první slov roztřásla kolena a už se těšili na nového pána. Jenomže ze slovenské verze bohatého pana Greye nic nebude.

„Na základně nečekané virální odezvy této nabídky bychom rádi doplnili, že název nabídky nemá přímou souvislost s její náplní ani filmem 50 odstínů šedi, děkujeme,“ dopsalo vedení k inzerátu.

Takže všichni fandové BDSM mají utrum. Ale jinak je práce tak trochu otročina. Asistent musí být zároveň řidič a svého šéfa vyzvedávat každé ráno v autě. Poté s ním strávit den, během kterého může pracovní doba dosáhnout až deseti hodin.

K tomu zaměstnavatel slibuje mobil, notebook a později i placení nájmu a dovolených či neustále se zvedající plat a možnost pracovního postupu. Samozřejmě ke svému životopisu musíte připojit fotku. To vše za 1000 euro čistého, tedy zhruba 27 000 korun.

„Dopředu upozorňujeme, že tento typ zaměstnání je náročné sloučit s aktivním rodinným a partnerským životem,“ píše se. Možná proto většina lidí v komentářích píše, že místo Padesáti odstínů měli spíše práci přirovnat k filmu Ďábel nosí Pradu.

Jiní se smějí působišti práce. To se nachází v ulici Gejova, tudíž komentující vtipkují, že možná na nějaký ten sexy moment s šéfem dojít může.

Na inzerát se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články