O silikonech Kateřiny Votavové jsme už slyšeli, ale věděli jste, že jí trvalo nějakou dobu, než se s nimi vůbec skamarádila?

„Zvykla jsem si na ně asi až po roce. Jirka byl tehdy služebně v cizině. Ve chvíli, kdy mi sundali obvazy, byla u mě mamka s kamarádkou, začala jsem brečet, že je nechci. Bylo to nateklý, velký, nehezký, měla jsem pocit, že jsem to přehnala s velikostí. Ale zvykla jsem si a neměnila bych.“ uvedla modelka v rozhovoru z loňského léta.

K implantátům se uchýlila především proto, že, jak sama uvedla, zdědila hrudník spíše po otci než po matce. A když potom zjistila, že je přítel horňák, nebylo co řešit. Prsa má opravdu pěkná, ale to ona dobře ví, neboť nejen že se sama zaměřuje na předvádění módního prádla, ale ještě k němu dělá poradenství. Takže jednoduše ví, jak se to v horní oblasti sluší a patří.

Kromě modelingu se věnuje kamennému obchodu s prádlem, který má v Budějovicích, ani jedno z toho ji prý ale nezajistí do budoucnosti. Jestli ale věří něčemu, co by ji mohlo zabezpečit, tak je to chlap. „Jsem tak vychovaná, že chlap má zajistit rodinu a žena mu má zajistit zázemí. U nás to vždycky bylo tak, že když chlap něco řekne, tak to platí. Takže já Jirku podporuji v jeho práci a někdy slevím ze svých plánů, protože on je ten, kdo nás zabezpečuje,“ prohlásila. Kateřina se evidentně o svou budoucnost bát nemusí. Snoubenec Jirka je s Kateřinou i jejími křivkami podle všeho velmi spokojený.