Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Na Sex ve městě už není chuť: Hrdinky oblíbeného filmu zestárly, dobře vypadá jen jedna

Na Sex ve městě už není chuť: Hrdinky oblíbeného filmu zestárly, dobře vypadá jen jedna
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Od natočení prvního snímku Sex ve městě uteklo už 11 let. Hlavní hrdinky legendárního seriálu a později filmu celé roky působily tak, jako by snad vůbec nestárly. Opak je ale pravdou a věk se na nich začal projevovat ze dne na den. Dnes už vypadají úplně jinak.

Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda - legendární čtveřice obyvatelek New Yorku, které řeší strasti lásky, přátelských vztahů a práce. Když se začal dnes už kultovní seriál Sex ve městě natáčet, herečkám bylo něco přes 20 let. Tenkrát nečekaly, že se na obrazovkách udrží tak dlouho a budou mít takový úspěch.

Po úspěchu seriálu muselo zákonitě přijít pokračování ve formě celovečerního filmu. Ten byl natočen v roce 2008. Od té doby uběhlo už dlouhých 11 let a představitelky kamarádek na život a na smrt se velmi změnily.

I když to dlouho vypadalo, že žádná z hrdinek nestárne, nakonec se ukázalo, že je věk velmi rychle doběhl. Dobře už dnes vypadá jen jedna z nich, ta totiž umí stárnout s grácií, bez plastik, ale zároveň tak, aby nevypadala na 70 let. Podívejte se v galerii, není pochyb o tom, že uhodnete, která z nich to je.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy