Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Na severu Čech začal lov na malé děti: Je obětí pedofilního gangu třeba i Míša Muzikářová?

+ Dalších 31 fotografií
Rodiče na severu Čech se stále více bojí o své děti. Zatímco policie dál marně pátrá po zmizelé Míše z Ústí nad Labem, na Chomutovsku měl napadnout malého chlapce neznámý muž. A na sousedním Mostecku zase někdo lákal školačku do auta. Uvedla to televize Prima.

„Z důvodu sobotního přepadení žáka naší školy neznámým člověkem, který vystoupil z projíždějícího auta, poučte prosím své dítě o ostražitosti,“ toto varování si přinesly domů děti ze Základní školy v Údlicích na Chomutovsku.

Agresor měl totiž zaútočit na jejich spolužáka. A takhle měl popsat šokující zážitek sám osmiletý chlapec - svěřil se rodičům a učitelům.

„Zastavilo auto, vystoupil nějaký neznámý muž, který žáka povalil a potom beze slova nastoupil a odjel,“ řekl televizi Prima Jiří Chloupek, ředitel Základní školy Údlice. Muž měl na chlapce zaútočit u frekventované silnice. Pokud se to potvrdí, je zvláštní, že ho neodradilo ani to, že ho při útoku mohl někdo vidět.

„Chlapec upadl, naštěstí k žádnému zranění nedošlo,“ řekla televizi Prima Marie Pivková, mluvčí PČR Chomutov. Informace o napadení se především díky sociálním sítím šíří geometrickou řadou a rodiče na Chomutovsku mají o své děti strach. „Mám o děti strach, je to nepříjemný, je to hrozný,“ řekla televizi Prima obyvatelka Chomutovska.

Strach rodičů je o to větší, že i na sousedním Mostecku pátrají policisté po muži, který vyděsil dítě

Tady v Litvínově v Podkrušnohorské ulici měl školačku lákat do červeného auta. Neznámý muž prý dívku oslovil, když šla po chodníku.

„Měl jí nabízet svezení. Dívka se zachovala duchapřítomně, nereagovala na slova řidiče, zrychlila krok a dostala se do bezpečné vzdálenosti,“ řekla televizi Prima Ludmila Světláková, mluvčí PČR Most.

Neznámý muž a opět v červeném autě měl obtěžovat malé dítě také ve středočeských Líbeznicích Vyděsil tam chlapce z prvního stupně.

„Chlapce oslovil neznámý muž v červeném vozidle se slovy: 'Nechceš bonbonky?' Chlapec na to nereagoval, odešel na autobusovou zastávku a muž ve vozidle z místa odjel,“ píše Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice na svém webu.

Vyděšeným rodičům, kteří se bojí o své děti, na klidu nepřidává ani to, že dvanáctiletá Míša z Ústí nad Labem je stále nezvěstná a že kriminalisté pracují i s verzí, že ji mohl někdo unést.

Související články

Další články