Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na Sabinu z Výměny manželek si došláply ostatní maminky: Okradla jsi nás o peníze, říkají!

+ Dalších 9 fotografií
Ve Výměně manželek jsme už viděli kde co, ale tento díl snad překonává všechno, co kdy bylo natočeno. Na jedné straně paní Jana s hadem, kterou podle jejích slov bil její povedený partner Roman. Na straně druhé manželka Sabina, která prý okradla přes web Modrý koník skupinu maminek.

Zatím byla kvůli svému chování ve středu pozornosti právě Jana. Ta předvedla ve Výměně šílené scény. Ty omlouvá tím, že smíchala prášky a alkohol, aby se uklidnila. Naštěstí povedeného Romana kopla do zadku a zpětně říká, že přihlášení do Výměny ji otevřelo oči, ale do podobného natáčení by už nešla..

Do redakce se nám dostaly informace o tom, že Sabina okradla desítky maminek přes server modrykonik.cz. Ten pomáhá maminkám v tíživé situaci a přihlásila se na něj i Sabina.

„Svěřila se, že nemá finance na nájem, a hodně lidí se na ni složilo. Částka byla cca 12 000. Dále jí plno věcí poslali,“ svěřila se nám jedna z naštvaných maminek. Prý to bylo proto, že ji najednou opustil přítel. „Nic z toho nebyla pravda. Sabina si z peněz nechala prodloužit vlasy a částku nevrátila.“

Sabina se začala bránit a na svůj FB napsala oficiální vyjádření. „Minulý rok v srpnu mě Tomáš opustil. A odvezl si se sebou Daniela. A byl s mou tehdy velice dobrou kamarádkou. Nechal mě bez peněz,“ říká Sabina s tím, že o její složité situaci věděli všichni kolem. „Když jsem se k Tomášovi vrátila, holky z Koníka mě nazvaly zlodějkou a že mou situaci jsem si jen vymyslela – neustále se do mě pouštějí, i když jejich dar byl dobrovolný.“

Maminky ji prý neustále buzerují a Sabina připomíná, že křivé obvinění je trestné. „Takže na závěr. Dar beru jako dar, a když jsem peníze ještě měla, chtěla jsem vám je vrátit. Nikdo se neozval,“ uzavírá Sabina.

V téhle Výměně se sešly opravdu zajímavé postavičky a jejich příběhy budou mít určitě ještě dohru. Kdo vás z téhle čtyřky zaujal nejvíc? Sabina s útěkářem Tomášem, nebo Jana s násilnickým Romanem? A víte o Romanovi víc? Napište nám na redakce@extra.cz!

Související články

Další články