Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Na ruský Volgograd opět útočí teroristé: Zabíjela další černá vdova, máme se bát jet na olympiádu?

Jsou to teprve dva měsíce, kdy černá vdova z Dagestánu odpálila bombu na svém těle v příměstském autobuse ve Volgogradě. Mstila se za své mrtvé mužské příbuzné, šest lidí tehdy zahynulo a autobus byl roztržen na dva kusy.

Jen pár týdnů před začátkem zimní olympiády v Soči přichází z Ruska další zpráva o útoku černé vdovy, prozatím neznámá atentátnice se sebevražednou bombou odpálila na vlakovém nádraží, zanechala po sobě spoušť osmnácti mrtvých těl a dalších mnohých zraněných.

S ohledem na blížící se sportovní svátky není tato reklama pro Rusko zrovna žádoucí, i když Volgograd a Soči jsou dvě různá místa, není vyloučeno, že by se černé vdovy pokusily zabíjet i v okolí města zalidněného turisty a sportovními nadšenci. Bezpečnostní dohled je proto nyní prioritou číslo jedna a místní vláda udělá vše pro to, aby byli lidé na olympiádě v bezpečí.

Mohlo by vás zajímat

Další články