Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Na rozdíl od Semira není tempo jeho stárnutí vražedné: Tom Kranich z Kobry 11 zatím nezdědkovatěl

René Steinke alias Tom Kranich je stále fešák.
Zdroj: reprofoto seriál, Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Po boku Semira Gerkhana vydržel v Kobře 11 ze všech osmi parťáků nejdéle. Na představiteli Toma Kranicha, německém herci René Steinkeovi (54), se sice léta také podepsala, na rozdíl od Erdogana Atalaye (51) ale zatím nezdědkovatěl. Je to pořád lamač ženských srdcí.

Ačkoliv je o tři roky starší, představitel Toma Kranicha z Kobry 11 René Steinke na rozdíl od Erdogana Atalaye, který dodnes ztvárňuje legendárního Semira Gerkhana, nevypadá jako stařec těsně nad hrobem.

Steinke toužil proniknout do hereckého světa už jako třináctiletý, ale neměl to vůbec jednoduché. Na nátlak rodiny musel vystudovat průmyslovku a potom jezdil se sanitkou. První role přišla až o deset let později, a to ve filmu Vernehmung der Zeugen.

Nakonec si splnil i sen o studiu herectví a absolvoval hereckou školu Ernsta Busche v Berlíně. Od té doby se pravidelně objevuje na divadelních prknech, sem tam i v televizi.

Životní role ovšem přišla v roce 1999, kdy začal v Kobře 11 jako parťák protřelého dálničního policisty Semira. Společně sešrotovali desítky aut a dohonili stovky zločinců. Jako Tom Kranich v seriálu vystupoval do roku 2001, potom se ještě jednou vrátil v letech 2004 až 2006.

Ve volném času se věnuje především sportu. Nejradši má fotbal, potápění, tenis, paragliding a karate. A také to na něm jde poznat. Zatímco z Atalaye už je prošedivělý dědek, Steinke by mohl z fleku vyrazit do baru balit mladé kočičky.

Nikdy se neoženil, ale měl dva dlouholeté vážné vztahy. Děti nemá a žije v Berlíně, kde má i svoje rodiče.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy