Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Na roční Bellu zaútočil pes: Nebohé dítě útok nepřežilo

Roční britská dívenka byla zabita psem.
Zdroj: Profimedia, Twitter Merseyside Police, koláž eXtra.cz
Tragédie

Teprve roční holčička z anglického hrabství Merseyside, Bella-Rae Birch, byla zabita psem, jehož plemeno by mělo být American Bully, jak informoval The Sun. K útoku došlo jen týden poté, co otec malé dívky tohoto psa koupil od svého kamaráda. „Ani dospělý by neměl šanci,“ prozradil místní. 

Naprostá tragédie se stala ve městě St Helens v anglickém hrabství Merseyside. Teprve roční holčička jménem Bella-Rae Birch byla v pondělí zabita rodinným psem, kterého jen o týden dříve koupil její otec od kamaráda.

Policie do domu ve čtvrti Blackbrook přijela těsně před čtvrtou hodinou odpoledne. Holčička byla převezena do nemocnice, ale svým zraněním podlehla.

Pes byl utracen

Jak informoval britský web The Sun, pes byl mezitím utracen. Policie nepotvrdila, o jaké plemeno se skutečně jedná, ale předpokládá se, že šlo o American Bully. Očití svědci viděli, jak z domu policie odnáší psa typu stafordšírský teriér. Sousedka Linda-Birchall (61) popsala, jak krátce po útoku viděla zcela „zničenou“ rodinu. Jeden místní popsal webu MailOnline, že "by ani dospělý neměl proti tomuto psovi šanci“.

Lidé jsou touto tragédií zdrceni a na ulici nechávají květiny. Matka dívenky Treysharn Bates byla sousedy zahlédnuta, jak hystericky plakala. „Žádáme, abychom nyní dostali určitý prostor a čas, abychom se pokusili vyrovnat s tragickou ztrátou naší milované Belly-Rae. Bude nám chybět, ale nikdy nezapomeneme,“ nechala se slyšet matka.

Policie zahájila vyšetřování, které má za cíl zjistit, kdo byl předchozím majitelem psa a zda nebyl nelegálním plemenem. Vyšetřovatelé také dodali, že útok proběhl uvnitř domu.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy