Poslední díl Prostřena otřásl životními jistotami běžného diváka v základech! Psí kusy, které tam vyváděl Karel, byly opravdu trochu moc.

Béčkový herec Karel by pro slávu šel světa kraj. Nebo se přihlásil do Prostřena a udělal ze sebe blázna před celým národem. Je neuvěřitelné, co je někdo ochoten udělat pro popularitu nebo pro pár šupů. Ani jedno mu to ale asi nevynese. Naopak – traumatizované Česko se bouří!

Podle diváků už soutěž s vařením nemá nic společného, ale spíše je to o divnolidech, kteří se do pořadu hlásí. A poslední díly byly pro diváky vrcholem.

Degent Karel je pobouřil především tím, že předstíral Tourettův syndrom a dělal si z toho legraci. To lidem opravdu vtipné nepřijde.

Paradoxní je, že z celé situace viní diváci TV Prima, té nevěří, že o Karlově plánovaném výkonu nic nevěděla. Pokud šlo o dosažení sledovanosti, nastrčený Karel asi splnil účel. Otázkou však zůstává, jestli diváci zůstanou pořadu věrní. Tímto bizarním úkazem byly dost možná překročeny všechny hranice!

Komentáře fanoušků Prostřena:

Miloslava: Pokud je to pravda a Prima o tom věděla, tak to jsou pěkná hovada, myslela jsem si, že je to ovaření, a ne nějaké podfuky a pí..viny, co tam ukazujete.

Jitka: Já jsem taky kvůli tomhle divadlu Prostřeno zavrhla!!!

Emelie: Diváky hlavně vypekla Prima, tohle všechno bylo nahrané, mají malou sledovanost a tímto si ji chtěli zvednout. Dost trapné a ubohé.

Libuše: Souhlasím, už je to trapné. S vařením už to má hodně málo společné.