Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Na Primě začíná další Farmář: Čtěte, kterých 5 slavných mužů by eXtra.cz na místa zdatných chasníků dosadilo

svatba Pomeje
Zdroj: www.herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie

Televize Prima odvysílá už čtvrtou řadu show Farmář hledá ženu. Úspěšný formát představuje několik farmářů (někdy se najdou i farmářky, ale ty nás nezajímají), kteří si pak vybírají na svůj statek vhodné uchazečky k obstarávání jejich senem provoněného majetku.

Zkuste si ale na místě bodrých chasníků představit známé muže. eXtra.cz vám doporučí pětici, která kdyby nezabodovala v českém šoubyznysu, by jistě na venkově sklidila obrovský úspěch.

Jiří Pomeje (48)

Každá, která by se chtěla o srdce urostlého chasníka ucházet, by měla ovládat všechny scénky z Kameňáků a Babovřesk. Zapomenout by mohly kandidátky s křestním jménem Iveta.

Daniel Hůlka (45)

Statný zpěvák by neměl problém obracet vidlemi seno v rekordním čase. Ideální adeptka by s ním musela sdílet zálibu v návštěvách českých muzikálů, ovládat slinivkovou dietu a úplným bonusem by bylo, kdyby šlo o studovanou zdravotní sestřičku. Starost o rozlehlý statek přináší i zdravotní rizika a není snad úrazu, který by pán démonů ještě neutrpěl.

Václav Noid Bárta (32)

Dokážete si v uvítacím medailonku představit Noida, jak polonahý túruje svou motorku před polorozpadlým statkem? Ideální adeptka by neměla trpět anorexií (že jo, Eliško) a ani se příliš opalovat (že jo, Gábinko).

Josef Vojtek (48)

Je jasné, že se kluci na vsi občas poperou. Ideální nápadnice by měla být trochu od rány a samozřejmě poslouchat Kabáty.

Kamil Střihavka (48)

Dlouhovlasý Kamil, o jehož hřívě sní spousta českých žen, by si v podobné show jistě našel zajímavé nápadnice. Před jeho farmou by se hromadily zástupy jeptišek ve snaze spatřit Ježíše, který si nad hromadou sena prozpěvuje o tom, jak je tahle země vzdálená.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy