Prima hodinku Prima připravovala hodně dlouho a ohlašovala ji v březnu s velkou pompou.

Magazín o životním stylu, který Prima vysílala v odpoledním čase živě, dopadl tak příšerně, že takřka nikým nesledované Divácké zprávy jsou proti ní celosvětově sledovanou show. Na pořad se podle statistik díval prakticky jen mocný „pasák“ Ewy Farne (21) a otec ambiciózní zpěvačky a moderátorky Magdy Wronkové (24) Lešek, technici ve studiu a obsluha režie, jinak se pětiprocentní podíl u diváků ve skupině 15+ (znamenající méně jak sto tisíc diváků) nazvat v televizním byznysu ani nedá.

Prima narychlo vrací do vysílání Odpolední zprávy, rovněž nepříliš úspěšný formát ředitelky zpravodajství Jitky Obzinové (51), a pro tři dvojice moderátorů znamená včerejší opatření hodně studenou sprchu.

U neúspěšných televizních projektů, které se spouštějí v dubnovém čase, je totiž zvykem, že i při nenaplnění očekávání stanice „dožijí“ alespoň do června, kdy končí jarní vysílací schéma, ale Prima hodinka byla takovým propadákem, že Prima musela reagovat okamžitě.

Wronka aby teď sháněl dceři po Óčku a pokusech v Hlasu Československa a SuperStar nové angažmá, i když připomínáme, že rád deklaruje to, že dcera protekci nemá (nedávno spolumoderovala žánrové ceny Anděl, anketu, kterou otcova agentura pořádá) a slavné jméno jí spíše ubližuje.

Buď jak buď, Primu po prapodivné anonci přestávky Ivany Gottové ve VIP zprávách a fiasku Prima hodinky čekají hodně krušné týdny a ještě krušnější přípravy na podzimní vysílání a dále platí, že zatímco má aktuálně televize z pražské Palmovky mnohem plnější kasu než Nova, dohnat či dokonce válcovat tuzemskou jedničku se jí zatím absolutně nedaří.