Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Na Primě si oblíbili naše bloggerky: Do VyVolených lákali na kolenou matku Štikovou!

Do vily půjde jenom jedna.

Prima se nemůže redaktorek eXtra.cz nabažit. Poté, co Prima podle očekávání angažovala Nelu Slovákovou (23), naši bloggerku a vítězku reality show Hotel Paradise, sáhli na pražské Palmovce do našich řad podruhé.

Televize totiž ve svém zoufalství, že nesežene dost kreatur do nových VyVolených, oslovila dámu – matku Štikovou (40). A se zlou se potázala: „V pondělí jsem to odmítla a to dost naléhali. Myslím, že se to nehodí, jiný typ show by mě možná zajímal, ale tohle není nic pro mě,“ vzkázala na Primu hlava nejslavnějšího rodu v Československu, co si myslí o Indiánovi, Kleopatře z Turca a dalších spoluobyvatelích vily třetích VyVolených, kde to zatím vypadá jako v ústavu pro duševně choré. (Promiň, Nelinko, pozn. aut.)

Na Primu jsme ani nevolali, pravdu o matce známe a stejně by nám řekli, že se všechno dozvíme na jejich slavné tiskovce 1. srpna, jejíž obsah je čtenářům eXtra.cz dávno znám (změny ve zpravodajství, Snídaňový ranní blog, QI s Leošem Marešem, VyVolení, Babes on the Bus, o všem jsme informovali jako první).

Jinak s tou matkou Štikovou je to škoda, ale není to konec světa, telefon už jistě zvoní i Ornelle.

Mohlo by vás zajímat

Další články