Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Na přeplněných plážích se koronaviru nebojí: Podívejte se na 5 míst, kde lidé nejvíce riskují

Na přeplněných plážích se koronaviru nebojí: Podívejte se na 5 míst, kde lidé nejvíce riskují
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Ignorují nařízení
Téměř po celém světě panuje panika a strach kvůli novému typu koronaviru, který se šíří nebezpečnou rychlostí. Na některých místech si však s tím lidé moc hlavu nelámou a i přes velké riziko se setkávají ve velkých skupinách a nevadí jim pobývat mezi stovkami dalších lidí.

Většina lidí ze všech koutů světa se obává nemoci Covid-19. Protože se virus nezastavitelně šíří, ve většině států přijímají různá speciální opatření, aby se šíření eliminovalo na minimum. Jenže někteří si z opatření nic nedělají a dále se shromažďují ve velkých skupinkách.

Miami

Krásným příkladem je třeba americké Miami Beach. Kvůli koronaviru se tam zavřely bary a restaurace. Ovšem americkou mládež to vůbec netrápí a našla si zábavu jinde. Ačkoli v Miami platí zákaz shromažďování, mladí lidé pořádají party na pláži, jako by se nechumelilo. Setkávají se tam stovky, možná tisíce lidí a nikdo z nich nemá ochranné pomůcky.

Florida

Lidé hodně riskují také na Floridě. Stovky studentů, kteří mají aktuálně jarní prázdniny, se rozhodly, že karanténu rozhodně nestráví doma. Mládež pořádá bujaré večírky na pláži Fort Lauderdale a naprosto tak ignoruje veškerá nařízení a doporučení.

Na přeplněné pláže a kde všude ve světě lidé riskují nákazu koronavirem se podívejte do fotogalerie.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy