Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Na premiéře Rockyho předvedla NEJNADUPANĚJŠÍ dekolt jednoznačně Kateřina Kristelová! Kazma jen tiše ZÁVIDĚL!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 33 fotografií
Na premiéře muzikálu Rocky zazářila jednoznačně Kateřina Kristelová, která předvedla luxusní postavu v upnutých šatech a pořádně nadupaný dekolt. Celou dobu se od ní nehnul její čerstvý přítel Tomáš Řepka, který ji k sobě tiskl celý večer. Bývalý přítel Kristelové Kazma mohl jen v pozadí tiše závidět.

V pátek večer proběhla premiéra muzikálu Rocky a jedním z nejvýraznějších párů byli jednoznačně Kateřina Kristelová a její nový přítel, bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43). Katka zaujala hlavně výběrem šatů a svým dekoltem, který jen stěží uhlídala.

Řepka si svoji novou přítelkyni bedlivě hlídal a celý večer ji pevně tiskl k sobě. A měl k tomu pádný důvod Rockyho si totiž taky nenechal ujít ani Kazma, expřítel Katky, který měl na velkolepé premiéře závěrečnou řeč.

Kateřina Kristelová (37) zvolila nádherné modré šaty, kterým dominoval velký výstřih. Kamil Bartošek (31) alias Kazma musel celý večer muzikálové premiéry trpět pohledy na svou bývalou přítelkyni v náručí někoho jiného. Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka byli jako dvě hrdličky.

Související články

Další články