Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Na přehlídku Rajské dorazila Iva Kubelková s dcerami: Natálie zářila na mole, Karolína po boku maminky!

Iva Kubelková: Dcera Karolína je její dvojnice, Natálie Jirásková zářila na mole
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
Podoba

Iva Kubelková (45) se momentálně nachází v Karlových Varech, kam s ní odjela kvůli filmovému festivalu i další česká smetánka. Sympatická moderátorka se tam v sobotu večer zúčastnila módní přehlídky Beaty Rajské, kam ji doprovodila její dcera Karolína.

Moderátorka Iva Kubelková byla jednou z pozvaných na večerní módní přehlídce Beaty Rajské. Kubelková dorazila v pudrově růžovém overalu, který jí velmi slušel a podpořil její krásnou postavu. K tomu už zvolila jen béžové psaníčko, sandálky na podpatku a vlasy si stáhla do culíku.

Karolína je jako Ivina dvojnice

Na módní přehlídku však s sebou vzala i dceru Karolínu, která jako by své mamince z oka vypadla. Na sobě měla delší pruhované sako, pod ním cyklistické šortky, které byly jednu dobu velmi trendy, a černý top. Outfit doladila o černou kabelku přes rameno na styl Bottega Veneta a bílo-černé robustní boty. Kromě toho měla Karolína udělané lokny, což byl vcelku nezvyk.

Společně přišly podpořit Ivinu druhou dceru Natálii, která se blýskla na molu. Její modelingová kariéra je pořádně našlápnutá.

Kromě Ivy a Karolíny přišly na módní přehlídku i další celebrity. Například ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko, bývalá Miss Lucie Šlégrová, Dagmar Havlová, bavič Kazma nebo hokejista David Pastrňák s přítelkyní Rebeccou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy