Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Na povrch vyplouvají první špinavosti: Proč žene Angelina Brada k soudu?

Slavnému manželství je konec.
+ Další 3 fotografie
Říkalo se jim Brangelina a až doposud to byl nejkrásnější pár Hollywoodu. Teď ale Angelina Jolie požádala o rozvod. Chce výhradní péči u svých šesti dětí a bude bojovat za to, aby se Brad Pitt nepodílel na výchově.

Před dvěma lety uspořádali veselku, ale ani svatba nezachránila upadající vztah. O jejich partnerských problémech se spekuluje už delší dobu. Fotografové několikrát načapali Angelinu, jak po hádce s manželem skončila v slzách.

Brad a Angelina spolu poslední měsíce nechodili na společenské akce ani na dovolené. Pryč jsou časy, kdy byl Brad své manželce největší oporou, když si kvůli strachu z rakoviny nechala vzít obě prsa.

Proč se tedy Angelina rozhodla ukončit manželství? V první řadě nechce, aby měl Brad špatný vliv na výchovu dětí. Prý má i před nimi záchvaty vzteku, které následně řeší velkým množstvím alkoholu a kouřením marihuany.

Zdroj blízký páru říká, že „Angelina je opravdu hodně vytočená jeho výchovou“. Herečka se bojí, že by její manžel mohl svůj vztek v budoucnu obrátit i na děti. „Dělá to pro zdraví rodiny,“ uzavírá zdroj.

O rozvod požádala 15. 9. a tvrdí, že v tom není nikdo třetí. Nicméně podle informací Daily Mailu si měla Angelina najmout soukromého detektiva na sledování svého manžela. A to kvůli domnělému románku s herečkou Marion Cotillard, se kterou natáčel. A údajná nevěra se dokonce měla potvrdit!

A Angelina ví, co dělá. Ostatně s ní se Brad také seznámil během natáčení snímku Pan a paní Smithovi a nakonec opustil svou bývalou partnerku Jennifer Aniston (47). Starého psa novým kouskům prostě nenaučíš.

Mohlo by vás zajímat

Další články