Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Na pondělí nečekal: Babiš ukázal, jak honí manželku po zahradě s pomlázkou a rouškou

Zdroj: archiv A. Babiše
+ Dalších 5 fotografií
VIDEO
Co můžeš udělat dnes, to neodkládej na zítřek. Pořekadlem se zřejmě řídí i premiér České republiky Andrej Babiš. Svým voličům ukázal, jak svou manželku Moniku umí prohnat po zahradě. V ruce svíral velkou pomlázku a na obličeji měl roušku. Jak se v nouzovém stavu sluší.

Jsou to poněkud zvláštní Velikonoce Bohoslužby se nekonají, protože vláda se obávala, že věřící by se mohli nakazit a roznášet zákeřný koronavirus. Velké hobby markety se ale otevřely, aby si na své přišli kutilové a zahrádkáři. Že to letos může být i jinak, ukazuje i premiér Andrej Babiš (65). Na pondělí nečekal a Moniku vyšlehal už v neděli.

Premiér České republiky video věnoval veřejnosti. Znovu připomněl, že nemá cenu chodit koledovat za sousedy a nebo jezdit za příbuznými. Země je ve válce s koronavirem Podle premiéra a dalších členů vlády je nejlepší sedět doma a čekat, až bude lépe.

Video má pořádnou energii. Premiér na začátku videa číhá na manželku schovaný za sloupkem. V ruce svírá obrovskou pomlázkou, která symbolizuje plodnost. "Já si to užívám, je to vzácné být doma s rodinou," prozradil Babiš. A podle výrazu tváře je vidět, že dovádění na zahradě si užívá i paní Monika.

"Pokud to teď pokazíme, bude to mít velice negativní důsledky. Jak to proběhlo, se dozvíme za sedm až deset dnů," zdůrazňuje Babiš.

BOJ S KORONAVIREM SLEDUJEME MINUTU PO MINUTĚ. ONLINE NAJDETE ZDE

Související články

Další články